DalPortaL.net - сайт за кучета от порода далматин

Home arrow Shows arrow Show ECDC arrow Специализирана изложба на ECDC - 2001г

Специализирана изложба на ECDC - 2001г

E-mail
Оценка: / 0
PoorBest 
Publicist Angel Neychev   
Friday, 29 September 2006
Няма налични преводи

Хелзинки (Финландия)
29.06.2001
Съдия: Paula Rekiranta (Финландия, развъдник "Dagazza"- мъжки)
Matti Luoso (Финландия, развъдник "O'Soul"- женски)

Победител: TITARA'S SWEET NATALIE

Мъжки

Клас бебе (5-7 месеца)
1. RALLALLAA TITTELINTUURE (ROCCA AL MARE CONGREGARE х SEVEN SECRET'S ANGEL OF HARLEM) Най-добро бебе
2. CAESANDS YELLOW THUNDER (CAESANDS ROB ROY х CAESANDS QANTINILLA)
3. CAESANDS YEAR AFTER YEAR (CAESANDS ROB ROY х CAESANDS QANTINILLA)
4. ESCARTO'S FILA DE PUNTO (KAMILKAN MILKANPOIKA х HOLMANKARIN DOUBLE FLEUR)
 
Клас подрастващи (7-9 месяцев)
1. GRACILIS FORCE MAJOR (CAESANDS VICE ROY x CAESANDS ROCK'N ROLL)
2. AJUNO AICOMA OF DALMATEY'S SPOT (ROCCA AL MARE CONGREGAREx NAMARA'S SENSE AND SENSIBILITY)
3. GRACILIS FREESTYLER (CAESANDS VICE ROY x CAESANDS ROCK'N ROLL)
 
Клас млади
1. KAMILKAN UTLANDING (LABYRINTH PERFECT HARMONY x T-CART FAVOLA)
2. FRIHEDENS ONSLOW (JILLOC'S A MAN IN THE MIRROR x TIMANKA'S DANISH DELIGHT)
3. TALLPEAK AIR JORDAN (DOH HILL'S ADVENTURER x MARNELLIN ET CETERA)
 
Клас междинен
1. OTTOPOJAN TAHTIMERKKII (JILLOC'S A MAN IN THE MIRROR x MARNELLIN ARNICA MONTANA)
2. KAMILKAN SYYSPRINSSI (PERDITA'S KNOCK ABOUT x KAMILKAN KATINKA)
3. Lv JCh SAULITES TRISTAN (OLBERO OEDIPUS x CHALNS AGOSTINA)
4. SMAILIHAIN APOLLO (DALMO'S IRISH COFFEE x SEVEN SECRET'S ALANNAH MYLES)
5. KAMILKAN SUKULAKU (PERDITA'S KNOCK ABOUT x KAMILKAN KATINKA)
 
Клас открит
1. Fin Ch KAMILKAN ROBINSON (CAESANDS ROB ROY x KAMILKAN LEPINKAINEN) BOS
2. Nord Ch SPOTNIK'S RED RIVER (RETMA PAPARAZZI x SPOTNIK'S PRIMADONNA)
3. MULTI Ch SPOTNIK'S SPECIAL SELECTION (SPOTNIK'S QUICK QUACKERY x SPOTNIK'S MILKMAID)
4. MULTI Ch LABYRINTH PERFECT HARMONY (LABYRINTH OSCAR MADISON x LEGACY'S PICTURE PERFECT)
5. Fin & Est & S Ch OLBERO OEDIPUS (WEAPONNESS HYPERION OF OLBERO x OLBERO RIVERDORE JUSTA DREAM)
 
Клас Ветерани
1. Ch SOLBO'S KRISTALL POJKE (TOOT'S JOY TO THE WORLD x SOLBO'S UNIQUE LADY) Най-добър ветеран
2. Ch ELARIDGE PRINCE RUFUS (PEROCA PRIDE OF ELARIDGE x ELARIDGE ENCHANTMENT)
3. Ch COASTAL DEER HUNTER (T-CART QUINTON x TACHETEE ALOUETTE)
4. Ch DOH HILL'S ADVENTURER (SERNLAND SNOWY OWL OF OLBERO x DAAMI)
 
Женски

Клас бебе (5-7 месеца)
1. OZAENA'S HASEL-NUT (FIRST FOREST FUTURE BUILDER x OZAENA'S ELIZZA)
2. RALLALLAA TUUTIKKI (ROCCA AL MARE CONGREGARE х SEVEN SECRET'S ANGEL OF HARLEM)
3. ESCARTO'S FLEUR D'FEBRERO (KAMILKAN MILKANPOIKA х HOLMANKARIN DOUBLE FLEUR)
4. CAESANDS YOU AND ME (CAESANDS ROB ROY х CAESANDS QANTINILLA)
5. CAESANDS YOURS FOREVER (CAESANDS ROB ROY х CAESANDS QANTINILLA)
 
Клас подрастващи (7-9 месеца)
1. GRACILIS FLOWER POWER (CAESANDS VICE ROY x CAESANDS ROCK'N ROLL)
2. GRACILIS FUNNY FACE (CAESANDS VICE ROY x CAESANDS ROCK'N ROLL)
3. GRACILIS FALLEN ANGEL (CAESANDS VICE ROY x CAESANDS ROCK'N ROLL)
 
Клас млади
1. EXLIBRIS CANES COSI FAN TUTTI (RETMA PAPARAZZI x BEAUTYBARBARA) Най-добро младо куче

2. T-CART MY LADY (KNIGHT OF GOLD AT THEAKSTON x T-CART IRISH COFFEE)
3. TALLPEAK AFTER EIGHT (DOH HILL'S ADVENTURER x MARNELLIN ET CETERA)
4. KAMILKAN ULTRA BRA (LABYRINTH PERFECT HARMONY x T-CART FAVOLA)
5. LAGUNA DIOS VITA VALENSIA (ROCCA AL MARE ADIRATO x EVITA LIZA)
 
Клас междинен
1. LAGUNA DIOS ALISIA DONNA (ROCCA AL MARE ADIRATO x SILVA-LEDY)
2. PAIVANVALON AIDA CINDYN TYTAR (OLBERO OEDIPUS x HOLMANKARIN CINDERELLA)
3. DALTALE'S BRADWARINE (GAYFIELD CHARLES BROWN x KISANNE GOLDEN ROSE)
4. OTTOPOJAN TSAARITAR (JILLOC'S A MAN IN THE MIRROR x MARNELLIN ARNICA MONTANA)
5. CAESANDS XPECTATION (ELARIDGE PRINCE RUFUS x CAESANDS GUARDIAN ANGEL)
 
Клас Открит
1.Fin Ch TITARA'S SWEET NATALIE (GRACILIS CON FUOCO x CAESANDS UNIQUE STAR) BOB
2. N Ch DALMO'S OCTAVIA (ROCCA AL MARE ALLEGRO AD JILLOC'S x DALMO'S EXTRA EDITION)
3.S Dk Ch T-CART IRISH COFFEE (T-CART ZACK x PERDITA'S KEY TO HEAVEN)
4. Fin Ch KAMILKAN LEPINKAINEN (SPOTDANCE BODYGUARD x KAMILKAN KATINKA)
5. Int & Nord & Dk Ch T-CART FAVOLA (T-CART BLACK BABOO x GEM'S DELIGHT OF THEAKSTON)
 
Клас ветерани
1. Int & Nord Ch T-CART TAKALA (TIMANKA'S VANDALIZER x GEM'S DELIGHT OF THEAKSTON)
2. Fin Ch TACHETEE ITALIENNE (PLUM PUDDING PORSCHE x TACHETEE FEMININE FEMME)
3. Fin Ch CAESANDS VEGA SICILIA (ELARIDGE PRINCE RUFUS x CAESANDS KEEP SMILING)
4. Fin Ch COASTAL DIAMOND'N'PEARLS ( T-CART QUINTON x TACHETEE ALOUETTE)
5. Ch ZHESSIKA EMIRAL ALPAS (EMIR x ALDA VALMAS)
 
Сравнение на най-добрите мъжки
1. KAMILKAN ROBINSON (CAESANDS ROB ROY x KAMILKAN LEPINKAINEN)
2. SPOTNIK'S RED RIVER (RETMA PAPARAZZI x SPOTNIK'S PRIMADONNA)
3. OTTOPOJAN TAHTIMERKKII (JILLOC'S A MAN IN THE MIRROR x MARNELLIN ARNICA MONTANA)
4. SOLBO'S KRISTALL POJKE (TOOT'S JOY TO THE WORLD x SOLBO'S UNIQUE LADY)
5. ELARIDGE PRINCE RUFUS (PEROCA PRIDE OF ELARIDGE x ELARIDGE ENCHANTMENT)
 
Сравнение на най-добрите женски
1. TITARA'S SWEET NATALIE (GRACILIS CON FUOCO x CAESANDS UNIQUE STAR)
2. LAGUNA DIOS ALISIA DONNA (ROCCA AL MARE ADIRATO x SILVA-LEDY)
3. EXLIBRIS CANES COSI FAN TUTTI (RETMA PAPARAZZI x BEAUTYBARBARA)
4. T-CART MY LADY (KNIGHT OF GOLD AT THEAKSTON x T-CART IRISH COFFEE)
5. DALMO'S OCTAVIA (ROCCA AL MARE ALLEGRO AD JILLOC'S x DALMO'S EXTRA EDITION)
 
Конкурс най-добър развъдник
1. SPOTNIK'S
2. T-CART
3. KAMILKAN
4. CAESANDS
5. COASTAL
OTTOPOJAN
SAULITES
 
Конкурс най-добър производител
1. RETMA PAPARAZZI
2. KAMILKAN LEPINKAINEN
3. KAMILKAN KATINKA
4. OLBERO OEDIPUS

Обновено на ( Wednesday, 27 December 2006 )
 
BulgarianRussianEnglish

Вход

Моля, влезте или се регистрирайте.
07 Декември, 2019, 08:58:28
Потребителско име или имейл адрес: Парола:
запомни име и парола

Забравена парола?

Advertisement

Приятели и партньори: kennel Spotmaniac | Мартен България | Монтана днес | Психология журнал | Видин инфо | Енциклопедия Окултизъм | Списание Мастило | Полезно инфо