DalPortaL.net - сайт за кучета от порода далматин

Home arrow Shows arrow Czech Republic arrow Special club's show Praha - 01.05.2005

Special club's show Praha - 01.05.2005

E-mail
Оценка: / 1
PoorBest 
Publicist Angel Neychev   
Friday, 29 September 2006
Няма налични преводи

Judge - Theresa Gardinor (GB)

Majka Maxy Box.jpg

Majka Maxy Box - BEST FEMALE 1, BOSS, BOB, BIS

Dogs black

Baby Class (2/2)

Vp1  Apollo Hojares
(Churchil Straciatella X Dolores Vitmar)

Vp2  Glamourboy Goran of Old Stonewick
(Olbero On Top of the World X Cherubick Cinderella of Old Stonewick)


Puppy Class (1/1)

Vp1 best puppy on show  Multipla Johny Come Later
(Azzuro X Rachel od Chlpiku)

   
Junior Class (5/5)

V1 CAJC  Prikkedilla's Amrock
(Spotnik's Red River X Spotnik's Sweet'n Sour)

V2  De Lukatan Harry Spotter
(Starlong Silver Shadow X Pretty Penny De Puech Barrayre)

V3  Billy vom Hugel
(ICh. Wasja vom Hugel x Xira vom Hugel)

V4  Chipsy in Raul
(Olbero Olympic Playa X T-Cart Made by Love)

VD  Guissepe Vitmar
(Agip z ©areina chovu X Amanda Vitmar)

   
Open Class (5/5)

V1 CAC  Black Pearl Sunset Dalmatian
(Lacrima Christi Coppola X Anabela Choice Sunset Dalmatian)

V2 res. CAC  Jch. Xarras Usmiech Dalmacji
(Filip Flip Kontradomino X Avila Super Ciapky)

V3  T-Cart Obvious
(Cabman's Testarossa X T-Cart Favola)

VD4  Armus ve Znameni Draka
(T-Cart Eddie X Artemis pod Amerikou)

VD  Abry-Odi z Carskeho haje
(Agir z Otradovske strani X Feiri-Feshn)

   
Working Class (2/2)

VD1  Ch. Enrico Bazzi Raul
(Spotnik's Special Selection X Social Souchong of Dalbury's Clan)

VD2  Aran Maly Karnik
(Bondy z Bezejovickeho udoli X Bebe Lune Jluta hvizda)

   
Winner Class (3/4)

V1 CAC KV  Ch. Argus ve Znameni Draka
(T-Cart Eddie X Artemis pod Amerikou)

V2 res. CAC  Ch. Leander vom Gramzover Kloster
(Perdita's Inside Information X Franca Futures vom Gramzower Kloster)

V3  ICh. Wasja vom Hugel
(Tim vom Hugel X Lale vom Hugel)

---  Ch. Joker Pikaro
(Lasko von der Lunie X Fedy Pikaro)

   
Honour Class (1/2)

V1  Ch. Arny Javapami
(Argo Monzden X Elka Fanfano)

---  ICh. Aschanti Seniorita Boy
(Zorba Plum Pudding X Fay Tecka z Krkonos)

   
Veteran Class (1/2)

V1 best veteran  Fin z Bezejovickeho udoli
(Adyck z Kotlasky X Coura z Bezejovickeho udoli)

---  Arno z Hradu Kosumberka
(Omar Gepard X Carmen z Dobrenskych ostrovu)

 

Dogs brown

Baby Class (1/1)

Vp1 best baby on show  Atrey Hojares
(Churchil Straciatella X Dolores Vitmar)

   
Junior Class (3/4)

V1 CAJC best junior in Show  Chainie's Secret by Raul
(Olbero Olympic Playa X T-Cart Made by Love)

V2  Universal Gold od Chlpiku
(Rekord od Chlpiku X Pinie od Chlpiku)

V3  Elbrus Dreamer Bohemia Rododendron
(Alf of Discovery world X Olbero Olympic Dreamgirl)

---  Jasper Straciatella
(Ch. Olbero Olympic Playa x ICh. Cher Straciatella)

   
Open Class (1/1)

V1 CAC  Little-Keen vom Gramzover Kloster
(Perdita's Inside Information X Franca Futures vom Gramzower Kloster)

   
Working Class (1/1)

V1 CAC  Etrix Vetrelec
(Demon Vetrelec X Atlanta ve Znameni Draka)

   
Winner Class (1/1)

V1 CAC  Timothy Brown by Mediolanum
(Lacrima Cristi Choco Royal X Blackbery Lulu)

   
Veteran Class (1/1)

V1  Ch. Djust a Clown of Dalbury's Clan
(Timanka's Almost a Clown X Dainty Djeany of Dalbury's Clan)

 

 
Bitches black
 
Baby Class (3/3)

Vp1  Dorothea Donnica Javapami
(Checkpiont Bravo's Amadeus X Diamond Lily Raul)

Vp2  Arlien Hojares
(Churchil Straciatella X Dolores Vitmar)

Vp3  Donatella Dolce Javapami
(Checkpiont Bravo's Amadeus X Diamond Lily Raul)

   
Junior Class (3/3)

VD1  Violine Vicky Du Domaine Belle Rose
(Tim Du Domaine Belle Rose X Shanghai Du Domaine Belle Rose)

VD2  Java Straciatella
(Olbero Olympic Playa X Cher Straciatella)

VD3  Gabi Vitmar
(Agip z ©areina chovu X Amanda Vitmar)

   
Intermediate Class (1/1)

V1 CAC  Jch. Candy Kimberly Javapami
(Zeno von Waldhagen X Diamond Lily Raul)

   
Open Class (14/15)

V1 CAC Club Winner  BOB  Majka Maxy Box
(T-Cart Eddie X JoJo by Mediolanum)

V2 res. CAC  Jch. Xandra Usmiech Dalmacji
(Filip Flip Kontradomino X Avila Super Ciapky)

V3  Enita Vetrelec
(Demon Vetrelec X Atlanta ve Znameni Draka)

V4  Endѕi Vetrelec
(Demon Vetrelec X Atlanta ve Znameni Draka)

V  Britta z Adelcina rodu
(Arny z Rudolfova chovu X Adela ze Slunecne ulice)

V  Cascaya of Naire
(Gucci Straciatella X Ascaya Quinti of Naire)

V  Kity z Bezejovickeho udoli
(Fram Akatova Zahrada X Hi-fi z Bezejovickeho udoli)

VD  Abygail z Carskeho haje
(Agir z Otradovske strani X Feiri-Feshn)

VD  Adela ze Slunecne ulice
(Bondy z Bezejovickeho udoli X Annie Muska zlata)

VD  Beatrice Queen Sanatana - Atma 
(Gwynmor Nota Bene X Gina Fulnecke zбtisi)

VD  Bella z Adelcina rodu
(Arny z Rudolfova chovu X Adela ze Slunecne ulice)

VD  Cessi Seniorita Boy
(Arno z Hradu Kosumberka X Fay Tecka z Krkonos)

VD  Dolores Vitmar
(Charmeur du Chateau Aristokrate X Roxana Dianora)

VD  Embr Vetrelec
(Demon Vetrelec X Atlanta ve Znameni Draka)

---  Benki Seniorita Boy
(Arno z Hradu Kosumberka X Fay Tecka z Krkonos)

   
Winner Class (4/4)

V1 CAC  Ch. Heart of Bad&Mad in Raul
(Timanka's Just Harvesting X Djeany's Dinag of Dalbury's Clan)

V2 res. CAC  Ch. Cherubic Cinderela of Old Stonewick
(Timanka's Almost a Clown X Aranka of Old Stonewick)

V3  Ch. Diamond Lily Raul
(Elton John Jazz Maj X Djeany's Dinag of Dalbury's Clan)

V4  Hi-fi z Bezejovickeho udoly
(Aron Bohdalecka strela X Coura z Bezejovickeho udoly)

   
Honour Class (3/3)

V1 best honour on show  Olbero Olympic Dreamgirl
(Doctor Fox by Salsusa X Olbero Riverdore Just a Dream)

V2  Ich. Artemis pod Amerikou
(Viking Vike Plum Pudding X Dona Fanfano)

D  Casablanka Praѕacka
(Elliot Rados» a Pohoda X Ariana u etar zvonku)

   
Veteran Class (4/7)

V1  Elka Fanfano
(Lasko von der Lunie X Arta Podhradni Lhota)

VD2  Bessy Kilkim
(Avar Vetrelec X Amanda ®iѕkovska romance)

VD3  Ariana u Etyr zvonku
(Lasko von der Lunie X Elis Dianina smeeka)

VD4  Amanda ze Sulicke tvrze
(Avar Vetrelec X Irra Sluneeny vrch)

---  Anabela
(Agi X Fekete-Pataki Csendike)

---  Coura z Bezejovickeho udoli
(Lasko von der Lunie X Alfa u Kocoura)

---  Fay Tecka z Krkonos
(Buddy Jazz Maj X Bohemia Brisance)

 

Bitches brown

Baby Class (1/2)

VN1  Dunne Diamond Javapami
(Checkpiont Bravo's Amadeus X Diamond Lily Raul)

---  Aimy Hojares
(Churchil Straciatella X Dolores Vitmar)

   
Junior Class (2/2)

V1 CAJC  Alphadirato Eternal Love
(Jilloc's A Man in the Mirror X Laguna Dios Alisia Donna)

V2  Jenny Straciatella
(Olbero Olympic Playa X Cher Straciatella)

   
Open Class (3/4)

V1 CAC  Angel of Discovery world
(Olbero Olympic Playa X Social Souchong of Dalbury's clan)

V2 res. CAC  Harmony vom Schwarzen Berg
(Perdita's Inside Information X Desire vom Schwarzen Berg)

V3  Claudia Chocolate of Naire
(Gucci Straciatella X Ascaya Quinti of Naire)

---  Jch. Elis Vetrelec
(Demon Vetrelec X Atlanta ve Znameni Draka)

   
Winner Class (2/3)

V1 CAC  ICh. Social Souchong of Dalbury's Clan
(Timanka's Almost a Clown X Dainty Djeany of Dalbury's Clan)

V2 res. CAC  Ch. Xilly vom Hugel
(Utz vom Hugel x Lale vom Hugel)

---  Ch. Jette vom Gramzower Kloster
(Perdita's Inside Information x Franca Futures vom Gramzover Kloster)

   
Honour Class (2/2)

V1  ICh. Emily Brown Raul
(Spotnik's Special Selection X Social Souchong of Dalbury's Clan)

V2  ICh. Cher Straciatella
(Gucci Straciatella X Hillary C. Straciatella)

   
Veteran Class (1/2)

V1  Ch. Arien Kanberi of Naire
(Athos Bily Andil X Bessy Kilkim)

---  Ch. Connie z Hradu Grab'tejna
(Idefix von Isareck X Bessy Jieinsky vitr)

п/с Това са пълните резултати на всички кучета участвали на специализираната изложба в Прага.

Галерия от изложбата

Обновено на ( Wednesday, 27 December 2006 )
 
BulgarianRussianEnglish

Вход

Моля, влезте или се регистрирайте.
19 Октомври, 2019, 11:56:03
Потребителско име или имейл адрес: Парола:
запомни име и парола

Забравена парола?

Advertisement

Да спасим Дарина
Приятели и партньори: kennel Spotmaniac | Мартен България | Монтана днес | Психология журнал | Видин инфо | Енциклопедия Окултизъм | Списание Мастило | Полезно инфо