DalPortaL.net - сайт за кучета от порода далматин

Начало arrow Изложби arrow Русия arrow Всеросийска специализирана изложба - Далматин

Всеросийска специализирана изложба - Далматин

Е-мейл
Оценка: / 1
СлабОтличен 
Публикувал Angel Neychev   
08 март 2007

ВСЕРОСИЙСКА СПЕЦИАЛИЗИРАНА ИЗЛОЖБА «ДАЛМАТИН»
г.Екатеринбург, 4 март 2007г.
Съдия: Л.Ильина (Русия)

Общо 46 участника

Ветерани, женски:
1. Флинквильд Орнелия Митчел (Каэсандс Риджент Стар х Оливия Олла Контрадомино), вл. Саксина О. – ЛВ

Почетни ветерани, женски:
2. Елана Росси (Альфред Филиппе х Россита Конкорд Диориссимус), вл.Брыляков А., Ниж. Тагил – ЛПВ

Бебе, женски:
3. Глория Гейнор (Цветок Апсны Норд Голд Айз х Цветок Апсны Долина Звезд), вл. Брановицкий М. – ЛБ

Подрастващи, мъжки:
4. Мозаик Стайл Адонис (ЦА Дэнди Суперстар х Мозаик Стайл Полина), вл. Слепухина С. – о.п.2
5. Мозаик Стайл Алтей, вл. Баскакова Т. – CW
6. Мозаик Стайл Бомбей Раджанг (ЦА Лерой Парди х Мозаик Стайл Пиккола Патриция), вл. Молчанов – о.п.3
7. Цветок Апсны Удивительный Случай (Пудинг Дог Князь Терлецкий х ЦА Династия Куин), вл. Удотова А., г. Магнитогорск – о.п.4

Подрастващи, женски:
8. Мозаик Стайл Акация (ЦА Дэнди Суперстар х Мозаик Стайл Полина), вл. Носкова-Зайцева Н. – о.п.4
9. Мозаик Стайл Бриллиантовая Леди Киара, вл. Маркина Н., г. Магнитогорск – о.п.3
10. Цветок Апсны Увенчанная Короной, вл. Демин А., г. Магнитогорск – п.
11. Цветок Апсны Увлекательная Загадка, вл. Султанова О., г. Нижневартовск – CW, ЛЩ
12. Цветок Апсны Узорная Мозаика, вл. Брагина М. – о.п.2

Млади, мъжки:
13. Spotmaniac Believable Regal (Bad & Mad Serbian Sensation in Raul x Bacardi Black by Mediolanum), вл. Саксина О. – CW, ЮПК, ЛЮ, ЛПП
14. Джаз Нарцисс Виржиль (ЦА Дэнди Суперстар х Ванесса Мей*С), вл. Дамчук А., Ниж. Тагил – отл.2, ЮСС
15. Цветок Апсны Румата Благородный (ЦА Лерой Парди х ЦА Бастьена),вл. Лященко Е. – отл.3

Млади, женски:
16. Джиневра Де Бенчи (ЦА Дэнди Суперстар х Ванесса Мей*С), вл. Кропочева Р., Ниж. Тагил – CW, ЮПК
17. Цветок Апсны Реальная Любовь, вл.Лютова И., Нижний Тагил – отл.
18. Цветок Апсны Тиллансия Крона (Пудинг Дог Крон Принц Терлецкой Дубравы х ЦА Долина Звезд), вл. Гилазева С. - отл.2, ЮСС


МЪЖКИ

Клас Междинен:
19. Фердинанд Блэк Алмаз (ЦА Алмаз В Жемчужной Россыпи х Флорентина с Красного Яра), вл. Кеббель Л., г. Новосибирск – CW, ЛК, ПК

Клас Открит:
20. Мозаик Стайл Чардаш (ЦА Дэнди Суперстар х Эллис), вл. Шевченко О. – CW, КЧК, ЛК-4
21. Мозаик Стайл Честертон, вл. Черняева О. – оч.хор. 3
22. Цветок Апсны Олеандр Уайт (Далисси Магикал Мунсшайн х Камелия Уайт Данс), вл. Жарникова В. - отл.2, СС

Клас Победители:
23. Цветок Апсны Норд Голд Айз (ЦА Алмаз В Жемчужной Россыпи х Изольда из Мира Снов), вл. Бородина Я. – CW, КЧК, ЛК-3

Клас шампиони:
24. Цветок Апсны Лерой Парди (Далисси Магикал Мунсшайн х Флинквильд Орнелия Митчел),вл. Саксина – CW, КЧК, ЛК-5

Клас шампиони на НКП:
25. Цветок Апсны Дэнди Суперстар (Кин Кимун оф Далбарис Клан х Цветок Апсны Трейси), вл. Алешина О. – CW, ЛК-2


ЖЕНСКИ

Клас Междинен:
26. Пудинг Дог Тендер Лав (Пудинг Дог Дэфиди Стар х Цвет Ночи), вл. Фахретдинова Л., г. Уфа – CW, ЛС, ПК
27. Шардонне Белив (Ливисса Мальчик Мажор х Бетти), вл. Кибирева О. – отл.2, СС

Клас Открит:
28. Звездная Пыль Маджестик Жаккаранда (ЦА Дэнди Суперстар х Джая Флирт Инти), вл. Сальникова Н., г. Пермь – отл.2, СС
29. Цветок Апсны Етанди Единственная (Далисси Магикал Мунсшайн х Цветок Апсны Трейси), вл. Никольская Е. - CW, КЧК, ЛС-4
30. Цветок Апсны Лаверна Пэйнтр, вл. Краско Я. – отл.4
31. Цветок Апсны Лавиния Пэш, вл. Саксина О. и Мужиченко Т. – отл.3, СС
32. Цветок Апсны Майя Мелиан, вл. Изможерова Н. – отл.

Клас Победители:
33. Мозаик Стайл Пиккола Патриция (Флинквильд Ливерпуль х Эллис), вл. Шевченко О. – отл.4, СС
34. Флинквильд Баллада Любви (Ферст Форест Фреш Синнамон х Флинквильд Фантастика Блэкстар), вл. Ворошилова Ю., г. Братск – отл.3, СС
35. Цветок Апсны Золотая Вишня (ЦА Архонт х ЦА Бастьена), вл. Лященко Е. и Кострюкова Е. – отл.
36. Цветок Апсны Ланди Парадиз, вл. Орел М., г. Сургут - отл.2, СС
37. Цветок Апсны Ночная Фиалка Анюта, вл. Шутрова - отл.
38. Эдельгейде Олимпия из Гардарики (Олимпо делле Валли х Царский Шоколад Гайдэ Али Тебелин), вл. Ласаева Е., г. Новосибирск – CW, КЧК, ЛС-3

Клас шампиони:
39. Изольда из Мира Снов (Ливисса Мальчик Мажор х Ириш Кофе из Мира Снов), вл. Алешина О. – CW, ЛС-5
40. Мозаик Стайл Полина, вл. Шабанова Е. – отл.5
41. Цветок Апсны Амнерис (Кин Кимун оф Далбарис Клан х Флинквильд Орнелия Митчел), вл. Юшкова Н. – отл.3, СС
42. Цветок Апсны Бастьена (Делойс Роббсделис Изи Райдер х Мелисса), вл. Лященко Е. – отл.2, СС
43. Цветок Апсны Исла Бонита (Гвинмор Оушен оф Лав х Флинквильд Орнелия Митчел), вл. Саксина О. – отл.4, СС

Клас шампиони на НКП:
44. Цветок Апсны Белисса, вл. Чапурова Е. – CW, ЛС-2
45. Цветок Апсны Династия Куин, вл. Савутина-Петрова Е., г. Нефтеюганск – отл.3
46. Цветок Апсны Трейси (Орсон Оррх Контрадомино х Мелисса), вл. Никольская Е. – отл.2


ЛПП, ЛЮ, ЮПНКП - Spotmaniac Believable Regal, вл. Саксина О.
ЛК, ПНКП – Фердинанд Блэк Алмаз, вл. Кеббель Л.
ЛС, ПНКП – Пудинг Дог Тендер Лав, вл. Фахретдинова Л
ЛЩ – Цветок Апсны Увлекательная Загадка, вл. Султанова О.
ЛБ – Глория Гейнор, вл. Брановицкий М.
ЛВ – Флинквильд Орнелия Митчел, вл. Саксина О.
ЛПВ – Елана Росси, вл. Брыляков А.

==================================================================================
Официални конкурси:
«Най-добър развъдник» – «Цветок Апсны», вл. Саксина О. и Никольская Е., Екатеринбург
2 място - «Мозаик Стайл», вл. Шевченко О., г. Екатеринбург

«Най-добър производител» – Цветок Апсны Трейси, вл. Никольская Е.
2 място – Цветок Апсны Бастьена, вл. Лященко Е.

«Най-добра двойка» - ЦА Трейси и ЦА Етанди Единственная, вл. Никольская Е.
2 място – Мозаик Стайл Чардаш и Мозаик Стайл Пиккола Патриция, вл. Шевченко О.
3 място – ЦА Дэнди Суперстар и Изольда из Мира Снов, вл. Алешина О.
4 място – ЦА Румата Благородный и ЦА Бастьена, вл. Лященко Е.

==================================================================================
Неофициални конкурси:
«Дете с куче» - 1 място – Настя Маркина и Мозаик Стайл Бриллиантовая Леди Киара
2 място – Даша Бородина и Изольда из Мира Снов
«Три генерации» 1 място – ЦА ТрейсиЦА Династия КуинЦА Увлекательная Загадка
«Най-добра глава» 1 място – ЦА Увлекательная Загадка, вл. Султанова О.
«Вълшебна окраска» 1 място – Эдельгейде Олимпия из Гардарики, вл. Ласаева Е.
«Мистър Мускул» 1 място – ЦА Румата Благородный, вл.Лященко Е.
«Мис женственост» 1 място – ЦА Белисса, вл. Чапурова Е.

==================================================================================
==================================================================================
ЛПП - Вest Оf Вreed - Най-добър представител на породата
ЛЮ - Best Junior - Най-добро младо куче
ЛК - Best male - Най-добро мъжко куче
ЛС - Best female - Най-добро женско куче
ЛЩ - Best Puppy - Най-добро подрастващо куче
ЛБ - Best Baby - Най-добро бебе
ЛВ - Best Veteran - Най-добър ветеран
ЛПВ - Best Honour Veteran - Най-добър почетен ветеран
ЮПНКП - Junior winner of National Breed Club - Млад победител на Националния клуб по порода
ПНКП - Winner of National Breed Club - Победител на Националния клуб по порода
CW - Class Winner - Победител на класа
КЧК - Кандидат клубен шампион
СС -
ЮСС -
о.п. - very perspective - много перспективен
п. - perspective - перспективен
отл. - excellent - отличен
оч.хор. - very good - много добър

Последна промяна ( 08 март 2007 )
 
BulgarianRussianEnglish

Вход

Моля, влезте или се регистрирайте.
18 Август, 2017, 09:16:24
Потребителско име или имейл адрес: Парола:
запомни име и парола

Забравена парола?

Реклама

развъдник за далматини Spotmaniac
Приятели и партньори: kennel Spotmaniac | Мартен България | Монтана днес | Психология журнал | Видин инфо | Енциклопедия Окултизъм | Списание Мастило | Полезно инфо